ورود کاربران

اميركبير

معرفی معاونت آموزشی

امروزه آموزش مقدمه و سرآغاز بلوغ فکری و تعمیق قدرت فکر، خلاقیت و تحلیل های ذهنی در افراد و ابزاری استراتژیک جهت تحول و توسعه اجتماعی قلمداد می شود . به عنوان فعالیتی حرفه ای جهت افزایش کارایی و اثربخشی سازمان ها و ارتقای کیفیت کار نیروی انسانی و کسب مهارت های تخصصی به حساب می آید و از قلمرو هزینه به سرمایه گذاری جهت توسعه سازمانی وارد شده است . با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی فناوری اطلاعات در حوزه های گوناگون اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... دائما وضعیت موجود تغییر می کند و موقعیتی جدید را فراروی ما می نهد و از آنجایی که در این عصر؛  دانش و اطلاعات به منزله قدرت تلقی می شوند، افراد ضعیف از گود میدان خارج شده و فرصت ها را براحتی از دست خواهند داد. از این روست که آموزش به عنوان ابزاری برای کسب دانش و بدست آوردن قدرت و کلیدی برای سازگاری با دنیای تغییرات ، اهمیت پیدا می کند و نیاز افراد و سازمان ها را مرتفع خواهد ساخت.


جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با سابقه ای درخشان و تجربه کافی در امر آموزش افتخار دارد که در این راه گام برمی دارد به امید آنکه پاسخگوی بخشی از نیازهای جامعه باشد.

 

دپارتمان آموزش نرم افزارهای تخصصی فنی و مهندسی :
 

مهم ترین مزیت هر فناوری جدید،توسعه توان آدمی است.
ظهور هر فناوری جدید می تواند روش زندگی و کار افراد را متحول کند و از آنجایی که بشر همواره مقهور تکنولوژی و فناوری ساخت دست خویش بوده است این بار نیز بایستی در برابر آن سر تعظیم فرود آورد و با آموزش صحیح خود را با شرایط سازگار نماید.
از این رو دپارتمان آموزش نرم افزارهای تخصصی فنی و مهندسی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر دوره های آموزش نرم افزار های تخصصی فنی و مهندسی را  برگزار می کند.


هدف و رسالت اصلی این دپارتمان آموزشی؛ دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه ها، مهندسین و تکنسین های شاغل می باشد.

 

دپارتمان زبان های خارجی :

دپارتمان زبان های خارجی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با بهره گیری از تخصص اساتید و کارشناسان متعهد،مجرب و ممتاز و سیستم های آموزشی پیشرفته توانسته است فضایی مناسب برای یادگیری زبان های خارجی فراهم آورد.همچنین به منظور ارتقا توانايي‌هاي گفتاري، نوشتاري، شنيداري زبان آموزان، محور دوره‌هاي بزرگسالان را آموزش از طريق مکالمه قرار داده است.


دپارتمان آموزش های تخصصی :

 

 

هدف و رسالت اصلي اين گروه آموزش دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهها و مهندسين و تكنسينهاي صنايع مي‌باشد. با توجه به نتايج بدست آمده از طرحها و پروژه هاي مطالعات و تحقيقاتي انجام شده در گروههاي مختلف پژوهشي موجود در واحد دوره هاي آموزشي ويژه‌اي طراحي و تدوين مي‌شود كه براي دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي فني مهندسي مرتبط و نيروي انساني متخصص صنايع مربوطه بسيار سودمند خواهد بود.